Lovački bal Sisačko-moslavačke županije

Sisak-Lovci Sisačko-moslavačke županije održati će svoj prvi lovački bal.

Kako je zaključeno na prvom, inicijalnom sastanku, koji je na inicijativu Ive Žinića, župana Sisačko-moslavačke županije održan u utorak, 12. rujna 2017. godine, postignut je dogovor da se ova lijepa ideja pretoči u stvarnost.

Na sastanku koje je održan u lovačkoj kući LU ”Jelen” Sisak, a kojem su prisustvovali predstavnici većine lovačkih udruga, od njih 49 koliko djeluje  u našoj županiji, dogovoreno je da se bez odgode krene u realizaciju ovog projekta.

Sastanak je otvorio zamjenik župana Roman Rosavec,

uz dopredsjednika Lovačkog Saveza Sisačko-moslavačke županije,Ivice Pučka, te predstavnike nadležnog upravnog odjela SMŽ, tako da je u vrlo konstruktivnoj i kratkoj raspravi donesena odluka, da organizaciju daljnjih aktivnosti oko lovačkog bala preuzeme Izvršni odbor LS SMŽ, a ujedno je donesen i datum održavanja, 1. prosinca.

Oko svih daljnjih aktivnosti, detalja, mjesta održavanja lovačkog bala, sve udruge i lovci će biti obavješteni na vrijeme preko web stranice LS SMŽ.(Boris Savić)